Świętokrzyski Dzień Rowerowy w naszej szkole!

W środę 10 maja , uczniowie naszej szkoły (wszystkie klasy mające w planie zajęcia WF) uczestniczyli w zajęciach rowerowych, zorganizowanych przez nauczycieli WF, podczas obchodów Świętokrzyskiego Dnia Rowerowego. Od rana, na specjalnie przygotowanym parkingu rowerowym przed szkołą ustawiali swoje rowery, a w czasie zajęć WF doskonalili swoje umiejętności rowerowe, rywalizując z kolegami i koleżankami w różnego rodzaju zabawach na rowerze. Były to m.in.: pokonywanie toru przeszkód w najkrótszym czasie, pokaz umiejętności technicznych podczas jazdy, rywalizacja dwójkowa podczas przejazdu, itp. Najlepsi uczniowie z każdej klasy zostali nagrodzeni oceną celującą z aktywności. Zajęcia rowerowe w szkole trwały od 8.00 do godziny 14.35. W zajęciach brało udział ponad 200 uczniów, a do dyspozycji w ciągu dnia mieli ok. 150 rowerów, którymi uczniowie przyjechali do szkoły.Zajęcia cieszyły się wielkim zainteresowaniem, dzieci chętnie rywalizowały z innymi uczniami i prezentowały swoje umiejętności na forum klasy i szkoły.

dig

dig