I Turniej „Świętokrzyskie Mini Volley Cup” za nami!

We wtorek 26 listopada, w Hali Legionów, odbył się pierwszy w tym roku szkolnym Turniej Mini Piłki Siatkowej dziewcząt klas III – VI,  organizowany przez Urząd Miasta Kielce, w ramach projektu „ŚWIĘTOKRZYSKIE MINI VOLLEY CUP”. Jak zawsze liczna reprezentacja naszej szkoły stanęła do rywalizacji ze swoimi rówieśnicami. Nasze siatkarki zaprezentowały się bardzo pozytywnie, zajmując czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych. W klasach trzecich M. Adamczyk zajęła II miejsce, III miejsce J. Cieplińska a IV miejsce K. Węska. Wśród klas czwartych najlepiej  zaprezentowały się I. Karwat i N. Kusztal- zajmując I miejsce, III miejsce zajęły D. Solewicz i M. Chrabąszcz, a  tuż za podium na miejscu IV uplasowały się M. Mikina i Z. Klimczak. W najstarszym roczniku klas VI najlepszy  występ odnotowały: K. Pióro, K. Bak, K. Trela, M. Bracha, które okazały się bezkonkurencyjne i zajęły I miejsce. Również na podium (III miejsce) stanęły: G. Dudek, O.Rutkowska, M. Tetelewska, Z. Majewska i W. Bulińska. Wszystkim młodym siatkarkom gratulujemy i już trzymamy kciuki za następny turniej!