„WITAJ SZKOŁO – OTO WRACAMY…”

Nadszedł kres wakacji-  podróżowania,  leniuchowania i późnego wstawania . Po dwóch miesiącach laby czas  wrócić do szkoły. Wydawać by się mogło więc, że wrzesień to dość smutna pora. W szkole jednak, oprócz codziennych obowiązków i zajęć czekają  znajomi i przyjaciele. I może właśnie z tego powodu buzie wszystkich dzieci obecnych dziś w SP 25  na uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego 2014\2015 były radosne i uśmiechnięte! Pan Dyrektor- Sylwester Ozga ciepło i serdecznie powitał całą brać szkolną oraz wszystkich zgromadzonych na tej uroczystości gości, życząc im  wytrwałości i sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym.

Tak więc Kochani- pełni werwy, sił witalnych oraz optymizmu ruszajcie trudną drogą odmiany przez przypadki, obliczeń pól i obwodów oraz znajomości warstw lasu. Mamy nadzieję, że wystarczy Wam sił na całe kolejne dziesięć miesięcy. Głęboko w to wierzymy i tego wszystkim życzymy!!!  Obyśmy z uśmiechem na twarzy dotrwali do kolejnych wakacji!!!