Wspomnienia z XVIII Pielgrzymkowego Rajdu Świętokrzyskiego

Tradycyjnie już w drugiej połowie września uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w Pielgrzymkowym Rajdzie Świętokrzyskim.

dav

W tegorocznej (osiemnastej już) edycji wybraliśmy się na świętokrzyskie szlaki rozpoczynając nasze wędrowanie w Łagowie.

dav

W Łagowie zostaliśmy przywitani przez miejscowego księdza proboszcza i wprowadzeni w historię tej miejscowości przez jedną z przewodniczek naszej grupy.

rajd-2017-21

Następnie udaliśmy się w kierunku Jaskini Zbójeckiej, a później w dalszą trasę, której celem był świętokrzyski klasztor.

rajd-2017-25

Tam uczestniczyliśmy w Mszy św., po której powróciliśmy zadowoleni i pewni, że „nie ma soboty bez promyczka słońca”.

rajd-2017-20

Chociaż pogoda nie zapowiadała się najlepiej, to jednak bez większych przeszkód dotarliśmy na miejsce przekonani, że było warto!

rajd-2017-27

rajd-2017-22