XVIII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej piłki ręcznej dziewcząt i chłopców za nami!

od 1 do 3 grudnia na terenie naszego miasta, odbywał się już XVII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej piłki ręcznej dziewcząt i chłopców. Tym razem przed naszą szkołą było niemałe wyzwanie, ponieważ  wszystkie zespoły miały zapewniony nocleg i wyżywienie właśnie na terenie SP nr 25 w Kielcach. Wszystko poszło zgodnie z planem, a po 3 dniach rywalizacji męskie reprezentacje naszej szkoły zajęły: klasy IV – 8 miejsce (W. Cieśla, L. Szczepanek, M. Niziołek, F. Łapot, P. Pietrzyk, M. Ziętal, W. Durlik, F. Basa, F. Wojtyś, J. Tokarczyk, M. Ciepliński, J. Siedlarz, A. Klimczak, R. Fąfara, J. Borowiec), klasy V -6 miejsce (F. Popiel, J. Osuch, P. Wałęka, K. Klim, P. Pulka, P. Gorajski, O. Guzy, O. Brożyna, A. Trela, M. Rurarz, Sz. Knap, W. Mazurczak, M. Marczewski, M. Zynek) , klasy VI – 5 miejsce (D. Trela, M. Bysiecki, O. Tokarczyk, M. Stępniak, W. Tobera, B. Jastrzębski, P. Kargulewicz, K. Smorenda, I. Jaworski, I. Słowiński). Wszystkim serdecznie gratulujemy i już czekamy na przyszłoroczny Turniej!

img-c52105f4577b9a8269a92d6fb74fd8f1-vcid_0_0