ZNANI I LUBIANI W SP 25

6 czerwca 2013 roku naszą szkołę odwiedził Maciej Orłoś. Znany z telewizyjnego Teleexpressu dziennikarz wydał niedawno kolejną książkę dla dzieci i młodzieży o przygodach i perypetiach dwójki dzieciaków -Kuby i Meli. Wychowankowie naszej szkoły mogli osobiście porozmawiać z panem Orłosiem i zadać mu pytania  dotyczące nie tylko jego pisarstwa, ale również pracy w telewizji czy życia osobistego. Nasz bohater cierpliwie i z uśmiechem na twarzy odpowiadał na wszystkie pytania , a na końcu można było otrzymać od niego dedykację  w książce  ” Kuba i Mela +dodaj do znajomych” lub autograf. Myślę, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich, a Maciej Orłoś zyskał sobie w SP 25 rzeszę nowych fanów.