Bezpieczne ferie ze Strażą Miejską

Ku radości wszystkich uczniów milowymi krokami zbliżają się ferie zimowe. Za oknem aura sprzyjająca zimowym zabawom. By ferie minęły nam bezpiecznie kilku cennych rad udzieliła nam Pani Karolina Kędzierska -przedstawicielka Kieleckiej Straży Miejskiej. W świetlicy szkolnej uczniowie zapoznali się z zakresem obowiązków straży miejskiej oraz przypomnieli sobie numer alarmowy. Pani strażnik omówiła narzędzia pomocne w ich codziennej pracy. Najważniejszą częścią spotkania był pokaz slajdów prezentujących bezpieczne i prawidłowe sposoby spędzania czasu zimą na świeżym powietrzu. Na końcu został przeprowadzony konkurs z drobnymi upominkami dla zwycięzców. Dziękujemy za cenne uwagi i obiecujemy o nich pamiętać podczas zabaw na śniegu.
img_20170119_095704