„ Czy pies musi ugryźć?”- kolejne spotkanie ze strażą miejską w świetlicy.

16 marca w świetlicy szkolnej odbyło się kolejne spotkanie z Panią ze Straży Miejskiej w Kielcach.
Motywem przewodnim spotkania był najlepszy przyjaciel człowieka czyli pies. Padło trudne pytanie  „ Czy pies musi ugryźć?” . Krótkie opowiadanie o Hani wprowadziło uczniów do tematu zajęć. Nasz gość przypomniał uczniom jakie obowiązki ma i w czym może pomóc Straż Miejska. Kwintesencją spotkania był spot przedstawiający prawidłowe sposoby zachowania się podczas spotkani z obcym psem. Nie zabrakło również przestrogi o potrzebie sprzątania po pupilu na zielonym trawniku. Uczniowie prawidłowo odpowiadali na podchwytliwe pytania i otrzymali na koniec upominki. Dziękujemy za cenne rady i obiecujemy się do nich stosować.
img_20170316_095410