Dobry występ naszej reprezentacji w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie!

Dwa dni trwały w Zagnańsku Finały Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie.  24 października rywalizowali najlepsi w województwie uczniowie klas VII.  Dzień później, 25 października, zaprezentowali się uczniowie z klas IV – VI. Były to zawody drużynowe, a reprezentanci poszczególnych miast rywalizowali ze swoimi rówieśnikami zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej. Uczniowie naszej szkoły dobrze zaprezentowali się i zaciekle walczyli o każdy punkt. Byli to: W. Zarzecka, E. Kołkiewicz, K. Picheta, Z. Matałowska, A. Marek, M. Kinder, M. Zamojski, K. Marek, K. Kotecki, M. Stępniak, D. Basa, D. Trela. Serdecznie gratulujemy występu!

dig