Druga zbiórka darów dla bezdomnych zwierzaków

DRODZY UCZNIOWIE I RODZICE!

Z okazji zbliżających się mikołajków członkowie Zielonego Patrolu wraz z opiekunami chcą Was poinformować, że organizujemy drugą zbiórkę darów dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach. Będzie to zbiórka specjalna, ponieważ będzie poświęcona naszemu podopiecznemu Herosowi /bezdomny okaleczony piesek/. Jego opiekunowie w Schronisku prosili nas abyśmy zebrali karmę i zabawki na prezenty dla psów i kotów tam mieszkających. Zbierać będziemy karmę suchą, mokrą ale także kaszę, ryż, makaron, koce i zabawki. Prezenty dla zwierzaków będziemy zbierać od 1 do 5 grudnia 2014r. w godzinach 7.30 – 8.00 przy wejściu do naszej szkoły. Wasze dary będą prezentami dla psów i kotów mieszkających w schronisku.

Pomóżcie nam je uszczęśliwić!!!

ZIELONY PATROL