OBCHODY  DNIA DZIECKA

Pierwszy czerwca to dzień szczególny dla wszystkich dzieci, gdyż mają one wtedy swoje święto .  Dzień Dziecka zawsze obchodzimy hucznie i wesoło. Tak było i w tym roku. Na szczęście tegoroczna aura sprzyjała naszym milusińskim i w prezencie dostali oni słońce oraz piękne , bezchmurne niebo. Wszędzie dookoła widać było roześmiane twarze dzieci, które chętnie korzystały z przygotowanych atrakcji. A wybierać było w czym. Wszyscy uczestnicy mogli wysłuchać koncertu piosenek naszych uczniów oraz podziwiać ich występy taneczne. Na hali sportowej odbywały się mecze piłkarskie, a na zewnątrz  maluchy szalały na ogromnej, dmuchanej zjeżdżalni i w basenie wypełnionym kulkami. Można było również podziwiać występy karateków oraz pokazy tresury psów w wykonaniu Straży Miejskiej. Ogromną atrakcją okazała się też konsola gier X- BOX. Co odważniejsi mogli także postrzelać do celu kulkami z farbą. Każdy mógł tego dnia znaleźć coś dla siebie.

Tak więc wszystkim dzieciakom,  życzymy samych słonecznych dni i spełnienia marzeń!!!