III Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas V

18 maja 2016 w naszej szkole odbył się III Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas V. Do zmagań przystąpiło 33 uczniów z 11 kieleckich podstawówek. Wyniki przedstawiają się następująco:                                                                                              I miejsce – Karolina Grzelak SP28                                                                                                                                                                      II miejsce – Michalina Użyczak SP28                                                                                                                                                                III miejsce – Bartłomiej Jaskulski SP32                                                                                                                                                   Wyróżnienia otrzymali:  Jeremi Nowak SP8, Iga Wojtera SP25, Maciej Spólczyński SP15, Maciej Słowik SP25, Maja Lewicka SP25, Aleksandra Wróbel SP28, Natalia Pawlik SP28.

Zwycięzcom i pozostałym uczestnikom gratulujemy.