Laureaci konkursów humanistycznych

W II semestrze roku szkolnego 2012/2013 laureatami międzyszkolnych i wojewódzkich konkursów zostali następujący uczniowie:

1. Radosław Małecki (klasa VI d) – laureat Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego

2. Ernest Buras (klasa VI d) – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „ Będę gimnazjalistą”

3. Aleksandra Barabasz (klasa Vg) – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym z okazji Święta Polskiej Niezapominajki

4. Marta Szular (klasa II b)- wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym z okazji Święta Polskiej Niezapominajki

5. Bartosz Malarczyk (klasa II b)- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym z okazji Święta Polskiej Niezapominajki

6. Aleksandra Barabasz (klasa Vg) – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim na Baśń Twórczą

7. Sylwia Malarczyk (klasa VIe) – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim  „Ojczyste piękno słowem malowane”

8. Sylwia Malarczyk (klasa VIe) – nagroda specjalna w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym z okazji Święta Polskiej Niezapominajki

9. Katarzyna Mazurczak (klasa VId) – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim  „Będę gimnazjalistą”

10. Marta Lewandowska- Pęciak (klasa VIf) – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko- Informatycznym „ Trzynastego wszystko zdarzyć się może…”

11. Zuzanna Zboś (klasa VIe) – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko- Informatycznym „ Trzynastego wszystko zdarzyć się może…”

12. Mariola Migas (klasa VIa) – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym„ Książka najlepszym przyjacielem”

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!