Odeszła na zawsze Pani Anna Rynkowska,zasłużony nauczyciel

Im więcej wart człowiek,
tym większy po nim ból.
                         Adam Ważyk

Przez wiele lat była wśród nas. Dzieliła z nami nauczycielskie radości i troski towarzyszące codziennej pracy pedagoga. Dała się poznać jako wspaniały nauczyciel, serdeczny, życzliwy człowiek oraz  dobra koleżanka o optymistycznym nastawieniu do świata i dużym poczuciu humoru. Wychowała wielu młodych  mieszkańców Niewachlowa i Kostomłotów. Wpajała im nie tylko wiedzę historyczną, ale także zasady pozwalające każdemu w pełni rozwinąć swe człowieczeństwo.

Właśnie odeszła na zawsze Pani Anna Rynkowska, długoletni zasłużony nauczyciel, najpierw Szkoły Podstawowej w Niewachlowie, a później Szkoły Podstawowej nr 25 w Kielcach.

My, współpracownicy, a także dawni uczniowie, wspominamy Panią Annę jako niezwykle ciepłą osobę
o artystycznej duszy. Potrafiła sama pięknie żyć i tej sztuki uczyła nas, swoich wychowanków.

Pożegnamy Panią Annę Rynkowską 13 V 2016 r. Nabożeństwo żałobne odbędzie się w tym dniu o godzinie 13.00 w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca przy ulicy Smolaka w Kielcach. Pogrzeb będzie miał miejsce
we Wzdole Rządowym. Osoby, pragnące pożegnać naszą zmarłą Koleżankę, mogą udać się  do kościoła autokarem spod Szkoły Podstawowej nr 25 w Kielcach, który odjedzie z ulicy Jurajskiej o godzinie 12.30.

Współpracownicy i byli uczniowie