Plastyczne Prezentacje Szkół

24 czerwca 2014r. w kieleckim Tatrze Lalki  i Aktora ,,Kubuś” odbyła się uroczystość podsumowująca kolejną edycję Plastycznych Prezentacji Szkół. To konkursowe przedsięwzięcie, organizowane przez Młodzieży Dom Kultury w Kielcach oraz Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach, od kilku lat promuje działalność plastyczną uczniów szkół kieleckich. Po raz kolejny nasze , uczniowskie dzieła plastyczne były pod względem artystycznym najlepsze. Już po raz dziesiąty zdobyliśmy w konkursie pierwsze miejsce.  Ponadto  nagrody indywidualne zdobyli: Krystian Barnak, Olga Falkiewicz, Oskar Kwapisz , Roksana Barnak, Oliwia Zynek. Nagrodzone prace można było podziwiać na wystawie zorganizowanej w foyer teatru.