Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Dnia 8 i 9 października 2014 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie dziesięciu klas pierwszych.

8 października na uczniów zostali pasowani uczniowie klas: Ia, Ib, Ic, Ie, If, natomiast  9 października uczniowie klas: Id, Ig, Ih, Ii, Ij. Ogółem do społeczności uczniowskiej zostało przyjętych 246 uczniów. Uroczystego pasowania na ucznia dokonał dyrektor szkoły   pan Sylwester Ozga.Na uroczystości byli obecni: pani dyrektor Anna Królikowska, pani dyrektor Renata Baljon , przedstawiciele Rady Rodziców , nauczyciele oraz rodzice.

Uczniowie pod kierunkiem wychowawców przygotowali część artystyczną, za wykonanie której zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz dydaktyczne gry komputerowe.