SZKOLNY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości, jest to wspaniała okazja, abyswoją życzliwość podnieść na nieco wyższy poziom…..Uśmiech, serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko. Człowiek życzliwy zawsze znajduje pomocników i sprzymierzeńców, łatwiej pokonuje wszelkie przeszkody i nawiązuje kontakty.Wzajemny  szacunek uczy tolerancji . W związku ze wzrastającą agresją wśród dzieci i młodzieży w życzliwej szkole uczniowie będą czuli się bezpiecznie. Z tej okazji w naszej szkole odbyły się  tradycyjnie  już Wielkie Wybory Najżyczliwszych Uczniów oraz Koncert Życzliwości w wykonaniu najstarszych uczniów, czyli klas szóstych.