Trzecia edycja teleturnieju English Speaking Countries.

14 grudnia 2018r odbył się w naszej szkole konkurs realioznawczy dla klas 6-tych pt. English Speaking Countries.  To już trzecia edycja naszego szkolnego teleturnieju i jak co roku klasy szóste bardzo rzetelnie przygotowały się do udziału w zabawie. Klasy przygotowały tradycyjnie dekoracje i flagi krajów anglojęzycznych. Każdy z zespołów reprezentowali świetnie przygotowani uczniowie, a pozostali gorąco kibicowali. Organizatorzy – nauczyciele j. angielskiego postawili przed uczestnikami dość trudne zadanie. Musieli oni wykazać się wiedzą z zakresu geografii, historii i literatury krajów Zjednoczonego Królestwa i USA. Nie było łatwo, jednak większość zadań udało się uczniom klas 6-tych rozwiązać, a największe sukcesy odniosły klasy: VI c, VI d i VI f. Na uznanie zasłużyły jednak wszystkie klasy za postawę i gorący doping.

Dziękujemy i czekamy na przyszłoroczną edycje teleturnieju. :)