MAŁA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ

W  naszej szkole dzisiaj ważny dzień  – trener drużyny KS Vive Targi Kielce Bogdan Wenta oraz zawodnik drużyny KS Vive Targi Kielce, reprezentant Kadry polskiej Karol Bielecki odwiedzili naszą placówkę.  Wielkie brawa przywitały  również panią  prezes Fundacji Vive Grażynę  Jarosz ,  Dyrektora Szkoły Nr 25 Pana Sylwestra Ozgę oraz Panów Wentę i Bieleckiego  .Oczywiście  były zdjęcia i autografy, które Panowie Wenta i Bielecki składali na kartkach,   koszulkach, zdjęciach.  To wydarzenie  uczniowie  zapamiętają  na całe życie. Po chwilach uniesienia zawodnicy musieli wrócić do rzeczywistości.
Kibicom dzisiejsze mecze musiały się bardzo podobać, bo padło aż 197 bramek w ciągu dziesięciu dwudziestominutowych meczy .
Najlepsi zawodnicy dnia   otrzymali podpisane przez Bogdana Wentę koszulki z napisem „Dla Najlepszego…” Taki prezent chłopcy  mogli sobie tylko wymarzyć.
Do kolejnego etapu awansowały Szkoły Podstawowe – z Królewca (obrońca zeszłorocznego tytułu) z 3 pkt., Kielc Nr 32  z 3 pkt. i Nr 1 z Końskich z zerowym dorobkiem punktów. Na wielki FINAŁ przyjadą kibicować dzisiejsi przegrani – Szkoły Podstawowe: Nr 25 z Kielc, Modliszewic i Wolicy.